OD ZMIERZCHU DO ŚWITU Z TERMISSĄ

Nasza skóra pracuje w określonym rytmie, zgodnie z zegarem biologicznym. Zadaniem nowoczesnych kosmetyków jest dostarczenie jej tego, czego potrzebuje w ściśle określonym czasie.

W ciągu dnia skóra spełnia funkcję bariery, chroniącej nas przed czynnikami zewnętrznymi. Pośpiech, stres, zanieczyszczenia…czynią ją bardziej wrażliwą, podatną na uszkodzenia. Dodatkowo, w ciągu dnia nasz organizm produkuje zwiększoną ilość kortyzolu- hormonu stresu. Odpowiada on za tzw. stres oksydacyjny, uszkadzający komórki, przyspieszający ich starzenie.Krem na dzień firmy Termissa chroni skórę, wspiera jej procesy obronne. ElfaMois zawarty w kremie pobudza produkcję kolagenu i intensywnie nawilża. Kwas hialuronowy to eliksir młodości, dodatkowo wspomaga proces gojenia i regeneracji skóry.Oleje roślinne poprawiają elastyczność, nadają jędrność i utrzymują optymalne nawilżanie. Dodatkowo, użyty w kremie Termissa, EcoSmooth OptiTouch zapewnia długotrwały efekt matujący. Dermokosmetyki zostały stworzone na bazie wody termalnej z Podhala, posiadającej niezwykłe właściwości pielęgnacyjne, odżywcze, rewitalizujące.

Noc jest porą, gdy w naszej skórze zachodzą procesy naprawcze. Komórki stają się bardzo aktywne, zwiększa się przepuszczalność skóry, dotlenienie, a co za tym idzie- zwiększa się absorpcja składników aktywnych, zawartych w kosmetykach.

Innowacyjny przeciwzmarszczkowy krem na noc Termissa zawiera peptydy, substancje, które przenikają wgłąb skóry, intensywnie ją odbudowując. Kwas hialuronowy zwalczy zmarszczki i zapewni regenerację. Naturalne olejki przywrócą cerze piękny, zdrowy wygląd, uelastycznią i ujędrnią . Dzięki minerałom znajdującym się w wodzie termalnej, krem Termissy dostarczy potrzebnych naszej skórze minerałów i substancji odżywczych.

Termissa to kosmetyki do zadań specjalnych, które swoją siłę czerpią z natury. Bo przecież wszyscy jesteśmy jej częścią.